YouTube bu yılın en çok izlenen videolarını paylaştı. Böylesine zor geçen bir yılda milyonlarca yeni video içeriği YouTube’ye yüklendi. Bu videolar milyarlarca kez izlendi. Peki Türkiye’de en çok hangi videolar izlendi? 2021 yılının en çok izlenen Youtube videoları hangileri oldu?

2021 yılında en çok izlenen ilk 3 video arasında 2 adet Youtuber videosu bulunurken bir adet dizi bölümü yer alıyor. En çok izlenen videolar listesinin birinci sırasını Ruhi Çenet Medya adlı kanalın “Dünyanın en soğuk şehirne yolculuk -71 derece) adlı videosu kapıyor. 15 milyon izlenen bu video birinciliği alıyor. İkinci sırada bir dizi bulunuyor. Camdaki kız filminin 1. Bölümü YouTube’de en çok izlenen 2. Video oluyor. Yine 15 milyondan fazla izlenen bu video ikinci sırada yer alıyor. Üçüncü sırayı ise Enes Batur’un “Yeni sevgilim şakası *kışkırtma*” adlı içeriği alıyor. Bu videoda 10 milyondan fazla görüntüleme alarak üçüncülüğü alıyor. Daha sonra sırası ile; MasterChef Türkiye’nin “Tunahan şefleri gülme krizine soktu” videosu ve Kardeşlerim kanalının “kardeşlerim 18.bölüm (sezon finali)” videosu beşinciliği alıyor.

 

Ruhi Çenet’in Rusya’da gittiği ve eksi yetmiş bir dereye varan soğukların görüldüğü bölge ziyareti birinciliği alıyor. Hem merak uyandıran hem de bilgilendirici bir video olması ile bu yıl en çok izlenenler listesinde zirveyi alıyor. 9 ay önce yüklenen video toplamda 15 milyondan fazla izlenme sayısına ulaşmış durumda.

İlk 5 sırada 2 YouTube özel video bulunurken 3 tane televizyon içeriği bulunması dikkat çekiyor. Kardeşlerim ve Camdaki kız dizisinin bu yıl fazlaca izlendiğini bu istatistiklerden görebiliyoruz. Bunun yanında MasterChef Türkiye yarışmasında bir yarışmacı olan Tunahan’ın komik halleri de yine insanlar tarafından sıkça izlenenler arasına giriyor.

 

Önceki İçerikYouTube Playlist İndirme Nasıl Yapılır?
Sonraki İçerikWhatsapp Web Yenilikleri