Hata mesajı, Fotoğraf Görüntüleyicinin görüntünün dosya biçimini desteklemeyebileceğini vurgular. WPV bu kadar çok formatı desteklemiyor. Yazılım JPEG, BMP, PNG, GIFF ve TIFF formatlarını destekler.

Uyumsuz bir dosya biçimine sahipse, görüntü WPV’de açılmaz.

Resminiz Photo Viewer’ın desteklenen dosya biçimlerinden biri değilse, onu JPEG, GIFF veya BMP’ye dönüştürün. Resmi, biçimini destekleyen düzenleme yazılımıyla açın ve Dosya > Farklı kaydet’i seçin.

Ardından Kayıt türü açılır menüsünden JPEG’i seçin ve Kaydet düğmesine basın.

2. En hızlı çözüm: File Viewer Plus’ı yükleyin (ücretsiz)

İşletim sisteminizdeki hataları ve sorunları aramaya başlamadan önce, işi sizin için üçüncü taraf bir yazılımın yapmasına izin vermenizi öneririz. File Viewer Plus, 100’den fazla görüntü dosyası türünü ve 300’den fazla görüntüyü destekleyen harika bir araçtır.

Bu araç yalnızca resimlerinizi ve diğer resim formatındaki dosyaları açmakla kalmaz, aynı zamanda bunları toplu olarak en çok kullanılan resim formatlarından birine kolayca dönüştürmenize izin verir: JPEG, PNG, TIFF, GIF, BMP.

Tek yapmanız gereken dosyalarınızı onunla indirmek, kurmak ve açmak. Ayrıca, ihtiyacınız olduğunda diğer dosyalar konusunda size yardımcı olacaktır.

3. Sistem Dosyası Denetleyicisini Çalıştırın

Fotoğraf Görüntüleyici görüntünün dosya biçimini destekliyorsa ve hala aynı hata mesajını alıyorsanız, Sistem Dosyası Denetleyicisini çalıştırın. Bozuk sistem dosyalarıyla ilgili olabilir. Bu durumda, bir SFC hile yapabilir.

 

Komut çalışmazsa veya işlem tamamlanmadan durursa, scannow sorunlarını çözmenize yardımcı olacak eksiksiz bir kılavuz yazdık.

Ayrıca, Windows 10’da bozuk sistem dosyalarını düzeltmek istiyorsanız, size bu konuda yardımcı olacak ayrıntılı kılavuzumuz burada.

Önceki İçerikMüteşebbisin kurduğu mal ve hizmet üreten ve gelir getiren faktörlerin birleşimine ne ad verilir
Sonraki İçerikResmi bir olimpik yüzme yarışında havuzda aynı anda en fazla kaç yüzücü yarışabilir