Kellik sorununa kesin çözüm getiren saç ekimi operasyonlarında fiyatı belirleyen çeşitli faktörler bulunur. Bu faktörlerden bir tanesi de doktordur. Doktorun tecrübe, beceri veya popülerliği saç ekimi fiyatını önemli ölçüde etkiler.

Özellikle saç ekimi literatürüne teknik yenilik kazandıran, seminer ile workshoplara katılarak referanslara sahip olan ve başarıları ile adını duyuran doktorların katıldığı saç ekimi operasyonlarının fiyatları, normal fiyatların üzerinde olur. Emphair Saç Ekim Merkezinde gerçekleştirilen saç ekimi operasyonları, gerekli eğitimlerini tamamlamış ve belirli bir uzmanlığa sahip olmuş kişilerden oluşan saç ekimi ekibi tarafından gerçekleştirilir. Emphair’den hizmet alan kişiler, başarılı operasyonların sonucundan memnun kalır.

Bazı Merkezlerde Saç Ekimi Fiyatı Neden Daha Ucuzdur?

Saç ekimi operasyonlarında kullanılan teknikler ve kullanılan saç kökü miktarı fiyatı belirleyen temel faktörlerdir. Prosedüre uygun şekilde davranan merkezlerde fiyat aralıkları birbirine yakın olur.

Saç ekimi operasyonları sırasında kullanılan teknik cihazların yanı sıra birtakım medikal malzemeler de kullanılır. Bazı kliniklerin bu medikal malzemelerde düşük kaliteli ürünleri tercih ettiğine rastlanır. Bu gibi durumlarda düşük fiyatlar talep edilmesi gayet doğaldır.

Saç ekimi operasyonlarında kaliteli malzemeler kullanmak operasyonun başarısını önemli ölçüde etkiler. Örneğin; saç köklerinin toplandıktan sonra bekletildiği solüsyon saç kökleri için çok önemlidir. Kalitesiz solüsyonların kullanılması durumunda toplanan saç kökleri kalitesiz solüsyondan dolayı zarar görerek ekilmeyecek duruma gelir. Bu gibi olumsuz durumları yaşamamak için piyasa fiyatları altında hizmet veren yerler yerine Emphair gibi kaliteli ve uygun fiyatlı merkezlere yönelmek faydalı olur.

Saç Kökü Miktarı Saç Ekimi Fiyatını Neden Etkiler?

Saç ekimi operasyonu kişiye özel bir tedavidir. Herkesin yaşadığı saç kaybı farklı şekilde ve farklı miktardadır. Bu nedenle ihtiyaç duyulan operasyon ve saç kökü miktarı değişiklik gösterir. Bazı operasyonlarda 4000 adet saç kökü kullanılırken bazı operasyonlarda ise 6000 adet saç kökü kullanılabilir. Aradaki miktarı yuvarlamak iki taraf içinde adil bir davranış olmaz. Bu nedenle, saç kökleri için birim fiyat belirlenir ve kullanılan miktara göre hesap yapılır.

Saç ekimi operasyonlarında fiyattan önce dikkat edilmesi gereken en önemli konu hizmet alınacak merkezin başarı durumudur. Emphair Saç Ekim Merkezinden hizmet alan hastaların memnuniyeti, operasyonların başarılı sonuçlanmasından dolayı en üst düzeydedir. Saç ekimine yönelik fiyatlar için firmanın https://www.emphair.com/tr/sac-ekimi-fiyatlari/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Gerekirse de uzmanlarını arayabilir, saç ile ilgili sorunlarınıza son verebilirsiniz.